Mirrors & Reflections Puzzles

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.7 MB
  • Sürüm 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Frozax Games
Aynalar vasıtasıyla lazer ışınını çıkışa ulaştırma oyunu

Frozax Games tarafından geliştirilen Mirrors & Reflections Puzzles oyunu, aynaları ekrandaki farklı karelere yerleştirerek gelen ışını çıkış noktasına ulaştırmaya dayalı bir mantık ve bulmaca oyunu. Normalde ücretsiz olan oyunda, isteğe bağlı olarak gerçek para ile ücretsiz bölümlere nispeten biraz daha zor ve kaliteli olan ekstra 8 tane daha bölüm açabiliyoruz.

Oyunda bir bölümdeki ışını aynalar yardımı ile başarılı bir şekilde çıkış noktasına ulaştırdığımızda yeni bölüme geçme imkanına kavuşuyoruz. Genellikle her yeni açılan bölüm öncekilerden biraz daha zor oluyor. Oyunda en sonki güncellemelerde eklenenlerle beraber toplam 1040 adet bölüm var. Ayrıca her bir bölümü başarı ile geçtiğimizde ödül olarak yeni bir yıldız kazanıyoruz.

Oyunda aynaları her hücreye değil, sadece parlak hücrelere ve de sadece çapraz olarak ekleyebiliyoruz. Bu eklediğimiz aynalar aksi belirtilmediği sürece iki tarafından da yansıtıyor. Bu özellik şu yüzden önemli: Ekranda sadece bir tane ışın değil, birden fazla ve farklı renklerde ışınlar var. Bu ışınların her birinin gitmesi gereken kendi çıkış noktaları var, dolayısı ile bazı aynalar bir yüzü ile bir ışını yansıtırken başka bir yüzü ile diğer bir ışını yansıtabiliyor. Ayrıca istediğimiz zaman kullanabileceğimiz sınırsız sayıda ipucumuz da var.

Alışılmış bulmaca oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni orijinal bir bulmaca arıyorsanız, bu güzel ve üstelik bedava olan mantık oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Mirrors & Reflections Puzzles indir